SVATBY, OSLAVY A DALŠÍ EVENTY

Čeká vás významná životní událost? Ať již plánujete svatbu, narozeninovou party nebo outdoor teambuilding, naše stroje jsou připraveny tyto neopakovatelné momenty zachytit.  Díky našim bezpilotním prostředkům získá vaše video úplně jinou perspektivu. Neváhejte se na nás obrátit, rádi se s Vámi sejdeme a připravíme nabídku na míru.

ENERGETIKA A PETROCHEMIE

Každý subjekt působící v energetice a petrochemii musí splňovat přísná kritéria, a to především v oblasti ochrany životního prostředí. Důležité je především předcházení úniků ropy, plynu a dalších nebezpečných látek tak, aby bylo veškeré zařízení funkční po celou dobu a nebyly ohroženy lidské životy ani životní prostředí.
Naše letecké prostředky umožňují neustálé monitorování potrubí i dalších zařízení. Potenciální nebezpečné úniky látek je možné kontrolovat díky termální kameře.


MAPOVÁNÍ A GIS

Náš mapovací systém poskytuje pravidelný reporting a GIS (Geografický Informační Systém) řešení. Tento systém poskytuje, na rozdíl od satelitů nebo pozemních systémů dokáže pořizovat okamžitý soubor vysoce kvalitních snímků a videí. Náš systém umožňuje specialistům sběr snímků ze vzduchu vysoce efektivně a levněji než jakékoliv jiné systémy. Získaná data umožňují uživatelům vytvořit 2D orthomosaiky a mapy ve vysokém rozlišení, a dále 3D modely povrchu a další GIS datasoubory.
Naše řešení je vhodné pro vojenské, bezpečnostní i komerční účely. Díky vertikálnímu vzletu a přistání leteckých prostředků můžou tyto bezpilotní stroje létat níž a pomaleji než pilotované stroje. Další výhodou je možnost létat v oblastech, které jsou pro pilotované stroje nebezpečné. Výsledek? Neuvěřitelně detailní snímky, které jsou základem perfektního modelování a měření.

LESNICTVÍ A ZEMĚDĚLSTVÍ

Potřebujete kontrolovat nebo změřit oblast lesa? Naše letecká služba je to pravé pro vás. Díky geologickým nástrojům můžete jednoduše zjistit, zda se Vámi zkoumaný les rozšiřuje nebo ubývá.
Potřebujete spočítat množství zvířat na určitém území? S našimi technologiemi v čele s termální kamerou můžete dokonce monitorovat pohyb zvěře v noci.
Naše letecké služby jsou perfektním nástrojem pro zkoumání přírody bez rušivých dopadů na zkoumané subjekty. Naše technologie umožňují jednoduše pořizovat Full HD video nebo zaznamenávat snímky ve vysokém rozlišení, a to jak pro lesnický, tak i zemědělský výzkum.